Pojišťovna Generali patří dlouhodobě ke špičce pojišťovacích společností v celém světě a rok od roku se její služby rozvíjejí, mění a přizpůsobují individuálním potřebám jejích klientů z řad nadnárodních koncernů i běžných lidí. Generali nyní zaměstnává více než 77 tisíc zaměstnanců, kteří se jejím jménem starají o 65 milionů klientů – což zaručuje vysokou úroveň profesionality a neuvěřitelné množství zkušeností v oblastech životního i neživotního pojištění.

Povinné ručení pro každého je základ.

V oblasti pojištění se většině z nás vybaví základní typy pojistek, o kterých běžně slýcháme v médiích nebo některé z nich sami máme. Zejména povinné ručení je velmi diskutovaným tématem, neboť jej řeší každý, kdo vlastní jakékoliv motorové vozidlo, dotýká se tedy jak obrovských společností spravujících několik tisíc vozů a stejně tak obyčejné domácnosti s jedním automobilem. Povinné ručení je obvykle doplněno i havarijním pojištěním, které majiteli vozu přeci jen dává klidnější spánek a zbaví ho strachu z nechtěného poškození vozu vlastní rukou.

Pojistit můžete i sebe.

Dalším velmi známým segmentem je oblast životního pojištění, která nám umožňuje připravit se na mnoho zdravotních komplikací a nehod, a to doma i ve světě.

Téměř každý by měl určitě mít alespoň základní úrazové pojištění, obvykle toto bývá doplněno i o životní pojistku. Když se s námi pak cokoliv stane, vyplacená pojistka nám velmi usnadní dobu rekonvalescence a návratu do běžného života. Pokud je například rodina závislá na jednom příjmu, je velmi žádoucí doplnit životní a úrazovou pojistku i o nemocenské pojištění – to nám v případě pracovní neschopnosti zaručí, že nebudeme muset žít ze státní podpory, která dosahuje maximálně poloviny mzdy.

Klid na v zahraničí nám zajistí kvalitní cestovní pojištění.

Právě cestovní pojištění je často pojistkou, na kterou mnoho lidí zapomene – a někdy si následky pamatuje a nebo splácí do konce života. Proto bychom před každou (i sebekratší) cestou za hranice měli mít cestovní pojištění uzavřeno a předejít tak zbytečným výdajům. Pokud cestujete často, pojišťovna Generali nabízí velmi zvýhodněné balíčky, se kterými se v zahraničí budete bát jen špatného počasí.

Pojištěním všech rizik u jedné pojišťovny výrazně ušetříte.

Zamyslete se na chvíli, kde máte všechny své pojistky, neboť i když se vám každá zvlášť může zdát tak akorát, pojištěním automobilu, osob i majetku u jedné pojišťovny můžete ušetřit tisíce korun, zejména u firem nebo větší rodiny jsou tyto rozdíly ohromné. Zdarma nebo za symbolickou cenu pak k celému balíčku získáte třeba pojištění majetku, odpovědnosti nebo již zmíněné cestovní pojištění.