Už se vám někdy stalo, že jdete nakupovat, ale nemáte u sebe hotovost a na účtu už není také ani koruna? V takovém případě je vhodné mít kreditní kartu, která se stane při nakupování vaší pravou rukou. S kreditní kartou nikdy nemusíte mít strach, že byste neměli z čeho zaplatit svůj nákup. Velmi oblíbenou společností, která má ve svém portfoliu produktů kreditní karty, je Citibank. Jedná se o banku s dlouhou historií a tradicí.

Na českém finančním trhu se Citibank objevila v roce 1991 a již od svého vzniku klientům nabízí kompletní balíček bankovních služeb, mezi nimiž dnes nechybí kreditní karty Citibank. Na ně se nyní konkrétně podíváme.

Kreditka Citibank na každý nákup

Velmi oblíbenou variantou je kreditka Citibank označená jako Citi Life. Jedná se o mezinárodní kartu MasterCard World, která je vybavena bezkontaktní technologií. V obchodě tak můžete snadno do 500 Kč platit, aniž by vás zdržovalo zadávání PIN kódu. Ale Citi karta vám může nabídnout mnohem více výhod. Další jsou bonusy a odměny. Za každý nákup vám karta Citi Life nabízí odměnu ve výši 2 % ve formě Citi Life Prémií, které pak můžete čerpat ze Citi Life Prémiového účtu několika způsoby.

Bezúročné období kreditky Citibank je 55 dní. Během této doby můžete peníze, které bance dlužíte, splatit, aniž byste platili nějaký úrok. Odměny a bonusy můžete sbírat také se svou rodinou, protože si můžete nechat přidělat čtyři dodatkové karty zcela zdarma.

Kdo si může o kreditku požádat?

Aby vám byla Citi karta online schválena, musíte splnit několik podmínek. V první řadě musíte mít 21 let a více. Dále je nezbytné, abyste měli minimální měsíční příjem alespoň 12 000 Kč. A v neposlední řadě musíte být zaměstnavatel či podnikatel.

K žádosti o kreditní kartu doložíte občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. O půjčku si můžete zažádat na pobočce Citibank, online, nebo telefonicky. To záleží pouze na vás.