Když by měl hledat někdo nevýhody platebních karet, tak by se pochopitelně dost nadřel, jelikož platební karty spíše nabízejí mnohé plusy a nevýhod mají pouze velmi málo. U platebních karet se může vyplatit hlavně to, když si člověk platební kartu vezme u té správné společností, jež umí poskytovat celou řadu výhod. Takovýchto společností je poměrně hodně, nicméně vyniká z nich zejména společnost Citibank, která rozhodně má svým klientům co nabídnout a množství jejich platebních karet již jednoznačně hovoří o tom, že se jedná o opravdu poutavé produkty.

Popravdě řečeno, kreditní karty Citibank patří mezi nejrozmanitější produkty svého charakteru. Dostat tuto kartu může v podstatě každý člověk, který splňuje požadavky společnosti Citbank. Jestliže budeme poněkud přesnější z hlediska Citi karet, neexistuje jedna jediná univerzální platební karta společnosti Citibank, ale lze vybrat z celého portfolia platebních a kreditních karet poskytujících celou řadu velkých výhod.

Kreditní karta Citi Classic i karta Citi Life a některé další platební karty zajišťují svým majitelům členství v Citi Clubu. Díky tomuto členství mohou zájemci dosáhnout na poměrně příjemné slevy. Z každého nákupu dostanou tito majitelé karet slevu 2%. U vybraných partnerů Citi Clubu ale může jakýkoli člen klubu dosáhnout na slevu v podobě 25%. Jakousi perličkou mohou být karty Citi O2, které jsou vydávány ve spolupráci se známou společností provozující mobilní sítě. Lze díky ní získat slevy na mobilní služby u této společnosti. Na Citi kartu si lze vzít i půjčku s 55 denním bezúročným obdobím.

Půjčky určitě patří mezi produkty, které se pochopitelně značně využívají a zájemci si dnes mohou půjčit i mimo bankovní domy, což logicky není špatné. Charakteristickou půjčkou je třeba úvěr u společnosti Ferratum. Půjčka do 10 000 korun u Ferratum je typická zejména svou obrovskou rychlostí. Kdykoli v životě se vám může stát, že budete potřebovat neskutečně rychle peníze. Nikomu to samozřejmě nepřejeme, nicméně situace se mohou přihodit jakékoli a veselé mnohdy bohužel nejsou. Peníze z půjčky od společnosti Ferratum mohou mít zájemci již do nějakých 24 hodin. V případě bezproblémového průběhu půjčky mohou finanční prostředky na účet žadatele o půjčku přijít ještě mnohem rychleji. Finanční ztrátu díky tomu může kdokoli smazat prostřednictvím půjčky Ferratum ihned.