Rádi nakupujete, ale někdy se vám stane, že vám nevyjdou peníze na to, co potřebujete? Čekáte pak do další výplaty a nervózně chodíte za výlohami a sledujete, zda ještě váš vysněný domácí spotřebič mají? Takovým situacím můžete úspěšně předcházet, pokud si zřídíte kreditní kartu. Jedná se o platební kartu, která je spojená s revolvingovým úvěrem. Peníze, které si půjčíte, pak splácíte bance.

Současný finanční trh je rozmanitý a kreditní karty nabízí spousta bankovních ústavů. Jedním z nich je Citibank. Tato banka má ve své nabídce pestrou škálu kreditních karet, z nichž si vybere každý.

Kreditní karta O2 Citi

Jednou ze speciálních kreditních karet je O2 Citi. Tato kreditní karta vám nabízí zajímavou slevu do výše až 30 % na vyúčtování od operátora O2. Jestliže tedy máte operátora O2, pak by vám kreditní karta O2 Citi rozhodně neměla chybět. Kromě již zmíněné slevy vám nabízí bezúročné období 55 dní, během něhož můžete půjčené peníze splatit, aniž byste platili úroky. O výhody kreditní karty se můžete podělit i se svými blízkými. Nechte si udělat až tři dodatkové karty.

Kreditní karta Citi Life

Pod označením Citi Life se skrývá mezinárodní kreditní karta typu MasterCard World. S touto kreditní kartou můžete snadno a rychle nakupovat a zároveň čerpat zajímavé slevy. V první řadě můžete získat odměnu ve výši 2 % za každý nákup, který provedete buď doma, nebo v zahraničí. Dále vám Citi Life nabízí slevu až 25 % u partnerů programu Citi Club. V prvním roce je vám navíc vrácen poplatek za vedení karty.

Kreditní karta Citi Life je vybavena bezkontaktní technologií, a tak můžete nakupovat rychle, pohodlně a bezpečně.

Kreditní karta Citi Billa

Další je Billa karta, která kombinuje výhody Billa Clubu s výhodami kreditních karet Citi. Jedná se v podstatě o jednu kreditní kartu, která spojuje dvě dohromady. Billa karta slibuje bonus ve výši 3 % za každý nákup v prodejnách Billa a bonus ve výši 1 % za další nákupy u ostatních prodejců.