V současné době není nic jednoduchého odlišit se od své konkurence. Ale my pro vás máme skvělý tip, jak potěšit své klienty, obchodní partnery a také známé. Nechte si v profesionální mincovně vyrazit pamětní mince s logem vaší společnosti. Díky tomuto gestu se vyzdvihnete mezi konkurenceschopnými firmami, budete o krok napřed. Získejte si tímto způsobem důvěru klientů, kteří budou rádi opakovaně využívat svých služeb. Buďte díky mincím neustále na očích obchodních partnerů. Pamětní mince s logem nenabízí ledakterá firma, buďte originál.

Ražbu mincí přenechejte profesionální mincovně, která se může pyšnit mnohaletými zkušenostmi. Kvalitní pamětní mince nadchnou nejen svým vzhledem, ale jsou silnou stránkou v těžkém konkurenčním boji. Ražba mincí a medailí musí být prováděna pečlivě a kvalitně, a tak je vhodné zvolit mincovnu, která se tradičním řemeslem zabývá dlouhá léta. Výsledkem práce jsou pak mince, které vám dají šanci být úspěšný po marketingové stránce.

Ražba.cz – specialista na ražbu mincí

Staré řemeslo ražba mincí a medailí se provádí buď za studenta, nebo za tepla. Toto řemeslo je známo již po staletí a vždy byl kladen důraz hlavně na kvalitu. V České republice nabízí ražbu mincí společnost Ražba.cz, která vám vyrobí jak jeden, tak i tisíc kusů mincí. Záleží pouze na vás, kolik jich budete potřebovat. Společnost Ražba.cz se potřebám svým klientům vždy snaží přizpůsobit. V bohaté nabídce najdete nejen již zmíněné pamětní mince, ale také různé medaile pamětní, pečetě, kovová razítka a mnoho dalších produktů. Možnosti jsou široké.

Potěšte své klienty a obchodní partnery reklamní mincí, která bude sloužit jako přívěsek na klíče. Vhodnou volbou jsou také mince podložené kůží. Variant je mnoho, stačí si pouze vybrat.

Avšak pamětní mince vám poslouží nejen jako marketingový nástroj, jsou ideální také k významným událostem. Budete-li slavit jubileum vaší společnosti, můžete své stálé zaměstnance potěšit pamětní minci, která podtrhuje dlouhou tradici společnosti.