Rychlá online půjčka je pro každého, kdo potřebuje okamžitě půjčit. První půjčka zdarma není určena jen zaměstnaným, ale rádi ji využijí třeba studenti. Často nemají jiný příjem než brigádu a v bance je se žádostí o půjčku odmítnou, pokud nemají spolužadatele.

Studenti mají rádi moderní techniku a proto uvítají i moderní možnosti jak si půjčit. Pryč jsou doby, kdy jste museli jet přes půl města kvůli podpisu smlouvy. Teď to jde online a za pár minut. První půjčka zdarma je cool.

Půjčka nebo zápujčka

Půjčka nebo také zápujčka je termín pro formu dočasného postoupení peněz věřitelem dlužníkovi, který je musí vrátit s určitým úrokem. U nás existují dva typy půjček – bankovní a nebankovní. Nad nebankovními subjekty vykonává dohled Česká obchodní inspekce, nad půjčkami bankovními Česká národní banka. U banky si musíte donést potvrzení o příjmu a není možné mít záznam v registru, aby jste si mohli půjčit. Nebankovní půjčky nic takového nevyžadují.

Kde si půjčku vybrat

Možností kde si půjčku vybrat je mnoho. Vhodné půjčky vyberete i na http://studentskapujcka.net/. Najdete zde půjčku s úrokem od 10% a první půjčku bez úroku studentům. Stačí vyplnit online žádost a odeslat. Obratem vám je vybrána a vyplacena půjčka v požadované výši. Online srovnání půjček usnadní práci. Zadáte o jakou výši půjčky máte zájem a také zda vás zajímá sms půjčka či jiná zápujčka. Nezávazné srovnání půjček je zdarma a k ničemu vás nenutí. Pokud si z nabídky nevyberete, nic se neděje.

První půjčka zdarma je půjčka bez jakýchkoliv poplatků, pokud ji vrátíte v řádném termínu. Při prodloužení lhůty musíte vrátit půjčku i s úroky. Peníze si lze půjčit maximálně na třicet dní. Sms půjčka nabídku první půjčky bohužel nemá. S poplatky se seznamte předem. U půjčky je možnost předčasného splacení. Když se vrátíte pro další půjčku, lze si půjčit stejnou či vyšší částku.