Občas i solidního člověka napadnou „nesolidní“ myšlenky. V solidním obleku po vydatné večeři se většinou platí. Přichází číšník s platebním terminálem. Doposud panuje dobrá nálada. Jak se do terminálu vkládají různé karty a zase s pípnutím vyskakují, nálada začíná klesat. Klesne docela s poslední kartou. Hotovost je také minimální. Najednou má člověk pocit, že na něj hledí celá restaurace. Jenom, aby nebyli přítomní žádní známí. A přece jeden známý by se hodil. Jmenuje se Provident.

Provident půjčka

Jídlo a pití zase nestálo tolik. Několik tisícikorun. Ale přečerpané limity na kartách nedovolují zaplatit právě nyní. Kdo by také večer myslel na limity? Existuje půjčka, která nemá rychlostní limity. Provident Financial s.r.o. půjčuje spolehlivě, přehledně a hlavně rychle. Nebo snad zastavit tablet? Naopak. Tabletem je možné si půjčku objednat. Online.

Provident kalkulačka

Přestože vypité víno a vydatná večeře zmáhá, stejně je potřeba si spočítat půjčku. Provident kalkulačka dává přesný přehled. Půjčit si je možné částky od 4.000 Kč do 50.000 Kč. Bez problémů a velice rychle. A to je právě teď potřeba. Je zbytečné myslet na ponižující útěk. A pozdější „vysvětlování“ na místním oddělení.

Místo omluv a zastavování hodinek nebo snubních prstenů si můžete dát nějaký desert a kávičku. Půjčka je po vyplnění dotazníku za pár minut schválená. Ke stolu si za chvíli přisedne zástupce Providentu a vyplatí požadovanou částku. Provident totiž peníze doručuje do vlastních rukou a řeší i tak ožehavé a nečekané situace.