Potřebujete získat úvěr v hodnotě několika tisíc korun, který budete mít co nejdříve k dispozici? Zamítly banky Vaší žádost o půjčku? Obraťte se proto na nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky bez doložení příjmů.

Půjčky, které lze získat v nebankovním sektoru, mají většinou několik zásadních výhod. Jejich žádost bývá vyřízena takřka okamžitě, jsou poměrně snadno k dostání a hlavně je můžete čerpat ještě v den, kdy Vám byly schváleny.

Žádost o půjčku je vyřizována okamžitě

Co se týče podání žádosti o půjčku bez dokládání příjmů, tak v jejím případě stačí většinou vyplnit pouze jednoduchý dotazník, ve kterém jste dotazováni na konkrétní informace o Vás. Což je práce na několik minut.

Jak Vaše žádost dopadla, se díky automatickému schvalování na základě Vámi poskytnutých údajů, dozvíte většinou do několika minut. A pokud byla Vaše žádost schválena, tak dochází k okamžitému odeslání peněz, které můžete mít na bankovním účtu ještě tentýž den. Samozřejmě v případě, že máte stejnou banku jako společnost, u které jste o úvěr žádali. V opačném případě byste měli mít peníze k dispozici do druhého pracovního dne.

Na úrocích zaplatíte více než při bankovní půjčce

Hrozba neúspěchu při schvalování půjčky bez dokládání příjmů je zejména záznam v registrech dlužníků. Některé společnosti do nich při schvalování nahlížejí a pokud v některém z nich budete mít záznam, tak Vám půjčka schválena nebude. Nicméně stále není potřeba zoufat, neboť spousta nebankovních institucí je při schvalování velice mírná a kromě toho, že nepožaduje dokládání příjmů, tak ani nenahlíží do registrů dlužníků.

Za velmi shovívavé podmínky při schvalování půjčky bez doložení příjmů samozřejmě dané společnosti zaplatíte. A to na úrocích, které obvykle bývají vyšší, než v případě bank. I v tomto případě ale bývá druhá stránka věci a to ta, že některé společnosti nabízejí první půjčku zcela zdarma. Tedy že vrátíte pouze tu částku, kterou jste si půjčili.