Když se řekne finanční trh, spousta lidí si jako první vybaví svou banku, ve které má sjednaný běžný účet. Ale běžné a spořicí účty nejsou jedinými produkty, které v portfoliu bank najdete. Velké popularity se těší také úvěry, půjčky, kreditní karty, hypotéky a další úvěrové produkty.

Bez běžného účtu se dnes člověk neobejde. Běžný účet slouží ke zprostředkování bezhotovostního platebního styku. Můžete si na běžný účet nechat posílat svou výplatu, posílat z něj splátky na půjčku a podobně. Navíc dnes nemusíte nikam chodit, protože k běžnému účtu bývá sjednáno také internetové bankovnictví, a tak můžete mít své peníze neustále pod dohledem.

Kdy využijete kreditní kartu?

Už se vám někdy stalo, že jste přišli k pokladně v obchodě, ale neměli jste v peněžence ani korunu a na běžném účtu jste ještě neměli výplatu? Chcete takové trapné situaci předejít? Měli byste uvažovat nad kreditní kartou, se kterou budete mít peníze vždy k dispozici. Velmi oblíbené jsou kreditní karty Citi Life, které využijete při placení nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. Jedná se o bezkontaktní kreditní kartu, která nabízí bezúročné období 55 dní.

U kreditní karty Citi Life se můžete těšit na různé slevy a bonusy. Můžete získat slevy u obchodních partnerů, nebo odměnu ve výši 2 % z každého uskutečněného nákupu doma i v zahraničí. 4

Refinancujte si nevýhodnou půjčku

Velmi diskutované téma je v posledních měsících refinancování půjček, které využívají zejména klienti s nevýhodnými půjčkami a úvěry. RePůjčka od Equa Bank je považována za jednu z nejvýhodnějších půjček, která je k refinancování určena. RePůjčka splatí váš stávající závazek u jiné banky či nebankovní společnosti, a pak vám banka otevře nový úvěrový účet zpravidla s výhodnějšími podmínkami.

Refinancovat můžete své půjčky a úvěry až do výše 600 000 Kč. Nezáleží na tom, zda byla půjčka účelová, neúčelová, hotovostní a podobně, protože RePůjčka je schopná refinancovat všechny tyto typy půjček. Zorientujte se v nabídce finančního trhu a najděte si takový produkt, který vám bude vyhovovat.