Častým tématem diskuzí jsou půjčky. Jestliže si potřebujete půjčit peníze, budete hledat vhodnou společnost, která vám nabídne nejen dostatečnou výši půjčky, ale zároveň výhodné podmínky. Současný finanční trh bychom mohli rozdělit na dvě hlavní kategorie – bankovní a nebankovní sektor. Preferujete-li nebankovní instituce, ale nevíte, u jaké společnosti si o půjčku požádat, dáme vám dva tipy – Cofidis a Cetelem. Jedná se o dvě významné nebankovní společnosti, které mohou nabídnout výhodné půjčky s nízkou úrokovou sazbou.

Cetelem půjčka

První se podíváme na půjčku Cetelem. Tato společnost vám nabízí možnost půjčit si od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč na cokoliv. Nikdo nepotřebuje vědět, na co si peníze půjčujete. Úroková sazba půjčky začíná na 6,9 % ročně a neplatíte zde žádné zbytečné a nesmyslné poplatky, jako si účtuje řada jiných nebankovních společností. Doba splatnosti půjčky je od 6 do 120 měsíců, přičemž délku si můžete zvolit sami. Záleží pouze na vás, kolik jste schopni měsíčně splácet.

Nemusíte nikam chodit, protože Cetelem svou půjčku nabízí přes internet. Požádáte si tedy o půjčku rychle a pohodlně z domu. Ke sjednání půjčky postačí, když budete starší 18 let, budete mít osobní účet v některé z bank v České republice a budete mít prokazatelný a trvalý zdroj příjmů.

Cofidis půjčka

Druhou půjčkou v nabídce je Cofidis půjčka, která vám nabízí 20 000 Kč až 300 000 Kč také na cokoliv. Nepotřebujete ke sjednání půjčky ručitele. U Cofidis neplatíte žádné poplatky a těšit se můžete na nízké splátky, které si stanovíte podle svého uvážení. Doba splatnosti je přitom až sedm let. K půjčce si můžete sjednat i výhodné pojištění proti neschopnosti splácet.

Jestliže budete chtít půjčku od Cofidis, musíte splnit několik základních podmínek. Musíte být starší 18 let, nemít zápis v registru dlužníků a jako poslední musíte doložit potvrzení o svém trvalém příjmu.