Potřebujete si půjčit peníze? Chcete si splnit své sny? Ale nechcete podstupovat zdlouhavý proces vyřízení v bance? Obraťte se na nebankovní půjčky, které jsou charakteristické svým rychlým a snadným vyřízením. Spousta lidí však nebankovním společnostem nevěří, protože všechny hází do jednoho pytle s nápisem „podvodníci“. Samozřejmě, v nebankovním sektoru existují podvodníci, kteří chtějí na svých klientech zbohatnout neférovou cestou, a tak stanoví nepřiměřené podmínky. Ale na druhé straně stojí nebankovní společnosti, které mají dlouhou historii a stabilní místo na trhu.

Nechcete-li naletět podvodníkovi, využijte služeb společnosti Cetelem, nebo Home Credit. Obě tyto firmy působí v nebankovním sektoru a nabízí svým klientům pestrou škálu spotřebitelských půjček.

Cetelem půjčka

Společnost Cetelem se na českém finančním trhu objevila před více než 15 lety. Již od svého počátku nabízí českým klientům neúčelovou půjčku na cokoliv. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 200 000 Kč, aniž byste dokládali účel použití půjčených peněžních prostředků. Cetelem půjčka vás nadchne svými nízkým úrokem, který začíná již na 6,9 % ročně. Dobu splatnosti si volíte dle své aktuální finanční situace, ale pohybuje se od 6 do 84 měsíců. Cetelem půjčka je dostupná všem fyzickým osobám starším 18 let. Podmínkou pro získání půjčky Cetelem je mít prokazatelný a trvalý zdroj příjmů.

Home Credit půjčka

Společnost Home Credit na český finanční trh vstoupila v roce 1997. Svým klientům nabízí bohatou škálu úvěrových produktů. Velmi oblíbená je hotovostní Home Credit půjčka, která je zárukou kvality a spokojenosti. Nebudete-li tedy spokojeni s půjčkou, můžete ji do jednoho měsíce od sjednání zdarma zrušit. Půjčit si můžete od 10 000 Kč do 150 000 Kč, a to úplně na cokoliv. Home Credit půjčka je neúčelový úvěrový produkt, a tak peníze můžete použít na zaplacení dovolené, koupi automobilu a podobně. Doba splatnosti půjčky se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Nepotřebujete ručitele a za poctivé splácení vám Home Credit vrátí až polovinu úroků.

Cetelem půjčka a také Home Credit půjčka nabízí možnost sjednání přes internet. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí svého domova.