Když se řekne hypotéka, některým z nás možná doslova a do písmene vstanou vlasy hrůzou na hlavě. K tomu ale určitě není důvod, protože určitě není hypotéka jako hypotéka a musíte si ji vyjednat v co nejpříhodnější variantě – potom můžete být spokojeni. Taková americká hypotéka rozhodně neznamená obíhání úřadů a shánění razítek, protože splňuje parametry obvyklé spotřebitelské půjčky – jen s výrazně výhodnějším úrokem, než je v tuzemsku zatím zvyklostí.

Přijít si můžete na zajímavou sumu

Klidně až sedm milionů korun, pokud máte čím ručit (samozřejmě nemovitostí, v tomto jsou hypotéky neúprosné a platí to i pro tu americkou). Tak vysokou půjčku lze splácet až dvacet let, výjimečně najdete i banku, která dovolí splátkový kalendář na třicet roků. Úrokové sazby jsou poměrně nízké, i když nejsou konkurencí moderních hypoték, kde jsou čísla ještě o něco málo výhodnější. Každá desetina procenta tu však hraje svou roli, to ví asi každý, kdo o hypotečním úvěru už někdy v minulosti přemýšlel.

hypotéka

Výhodně, s mnoha bonusy, není problém

Nejvýhodnější hypotéka na Vás nečeká, musíte si ji v té záplavě nabídek na trhu najít sami. Nebo je tu druhá varianta, někdo Vám dá zajímavý tip – hlásíme se dobrovolně, rádi pomůžeme a navíc to bude zcela zdarma, neváhejte se proto ozvat. Porovnání hypoték je bezplatné a navíc Vám dá k dispozici spoustu zajímavých informací, rozhodně bude nad čím se zamyslet a co zvažovat. Hypotéka je zodpovědným krokem, v životě vskutku jedním z těch nejzodpovědnějších, nechte si proto poradit!

Úroky jsou u dnešních hypotečních úvěrů opravdu nízko u země, to je velká výhoda, se kterou je možné počítat. Hranice dvou procentních bodů byla nedávno prolomena, ale i kdybyste na takto skvělý úrok nedosáhli, nevadí – dostanete každopádně výhodnější úrokovou sazbu než třeba žadatelé před pěti lety. Právě americká hypotéka je navíc úvěrem, jenž nemusí sloužit jen a pouze k zajištění vlastního bydlení. Můžete koupit ojeté auto, můžete rekonstruovat byt, koupit nový domácí spotřebič, jet na dovolenou, prostě cokoliv. Možností je tu totiž celá řada!