Potřebujete půjčit peníze? V dnešní době to lze snadno a rychle. Existují dva typy půjček. Jedny jsou bankovní půjčky a druhé jsou nebankovní půjčky. Obě dvě skupiny mají svoji charakteristiku, své výhody i nevýhody. Pokud volíte bankovní půjčku, budete muset počítat s tím, že musíte dostavit do některé z bankovních poboček.

Při vyřizování žádosti o půjčku budete muset doložit potvrzení o výši příjmu a několik výpisů z Vašeho účtu. Při schvalování bude prověřen rejstřík z Vašeho bankovního registru, kde stačí zpožděné uhrazení jediné splátky a můžete celý proces podstoupit zcela zbytečně a půjčka Vám může být zamítnuta. Pokud si chcete ušetřit čas, podívejte se na nebankovní produkty. Jsou zde společnosti, jakými jsou například Tommy Stachi, Home Credit, Provident či Ferratum, které Vám poskytnou peníze také. Jedná se o půjčky, které jsou rychle vyřízeny, a Vám stačí jen zvednout telefon a vytočit číslo, dále si sjednáte schůzku. Některé nebankovní společnosti nabízí půjčky bez potvrzení o příjmu, což uvítá celá řada lidí, zejména ti, kteří mají příjem minimální či žádný. Jsou to jedny z nejdostupnějších půjček v České Republice. Nejoblíbenější půjčkou je sms půjčka od Ferratum. Tato půjčka je schvalována do několika minut a peníze můžete mít do dvou dnů buďto na Vámi uvedené poštovní adrese či na Vašem bankovním účtu. Společnost Home Credit Vám nabídne úvěrové produkty všeho druhu, neváhejte proto a podívejte se na nabídku společnosti.

Výhody:

Mezi hlavní výhody patří rychlé jednání a schvalování. Vyřídit půjčku můžete z pohodlí Vašeho domova. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde také k dostání. Sms půjčka je pro téměř pro každého kdo již dovršil 18 let.

Nevýhody:

Vyšší procentuální úroky. Kratší doba lhůta splátek. Při problémech se splácením vysoké sankce.