Přemýšlíte o investici do nemovitostí? Nevíte, jaké město zvolit, jakou koupit nemovitost a jak na ní vydělávat? Stabilní poptávka po nových bytech je v Praze. Do hlavního města míří spousta lidí za prací, bohatou kulturou i velkoměstským životem. A investovat byste měli právě do bytů, které jsou v Praze, protože zde máte jistotu, že vždy byt prodáte, nebo ho pronajmete. Luxusní byty jsou dnes velkou výzvou.

Můžete koupit luxusní byt, a potom ho prodat za vyšší cenu, než jste koupili. Ale spousta investorů se rozhoduje vydělávat na pronájmu těchto bytů. Můžete ho pronajímat zájemcům, a tak si zajistit stabilní měsíční příjem. Investice do nemovitosti se vám tak brzy vrátí a navíc budete vydělávat.

Na realitním trhu sice ceny nemovitostí v posledních letech klesaly kvůli krizi na realitním trhu. V dlouhodobém horizontu je však investice do nemovitostí výhodná. Navíc je bez rizika a je stabilní. Dá se předpokládat, že cena nemovitostí opět poroste, čímž se vyrovná momentální pokles cen. A i kdyby se tak nestalo, je spousta dalších důvodů, proč do nemovitosti investovat. Jednak koupíte byt v období krize za poměrně nízkou cenu. Hypotéky jsou v současné době s nízkou úrokovou sazbou a kdykoliv se můžete do luxusního bytu nastěhovat vy sami.

Pokud přemýšlíte, jaký byt v Praze koupit, zaměřte se na usedlost Šafránka, o níž jsou bližší informace i na stránkách usedlost-safranka.cz. Byty jsou zasazeny do historické oblasti, která na vás bude dýchat ojedinělou atmosféru. Zdejší luxusní byty mají své kouzlo a v nabídce najdete byty od 1+kk až po 5+kk. Cena s rostoucí rozlohou stoupá, což je samozřejmé.

O tyto luxusní domy je velký zájem, protože oblast se nachází nedaleko letiště, v těsné blízkosti stanic metra a MHD. V této lokalitě se nachází také nekomerční prostory, které slouží k podnikání. Jestliže vás tedy tyto luxusní domy lákají, rezervujte si byt, kupte ho, a pak se do něho nastěhujte, nebo ho začněte pronajímat. Jakmile bude byt váš, je jedno, co s ním budete provádět. Je pouze na vás, jak nad investicí do nemovitostí přemýšlíte vy.