Chcete investovat své peníze? Přemýšlíte, jaká investice se na současném trhu vyplatí? Akcie a dluhopisy jsou pro zkušené investory. Jestliže jste laik, pak je pro vás vhodnou příležitostí investice do luxusních realit. A budete-li hledat kvalitní a luxusní dům, zavítejte do usedlosti Šafránka, kde najdete byt i dům s příjemnou a ojedinělou atmosférou.
V usedlosti Šafránka se soustřeďují luxusní vily, které nabízí maximální komfort, soukromí a také vysokou bezpečnost bydlení. Obyvatelům se zde dostává kvalitního servisu a v okolí bytů a domů jsou dostupné všechny žádané služby. Tato usedlost vznikla rekonstrukcí viniční usedlosti ze 17. století a v současné době je zde zachována historická atmosféra, v jejímž kontrastu stojí moderní a komfortní bydlení.

Proč investovat do luxusu?

Spousta lidí, která se chce přestěhovat do Prahy, si chce dopřát luxusní bydlení, protože to k bydlení v Praze patří. Jestliže tedy koupíte byt v usedlosti Šafránka, můžete v něm bydlet nejen vy, ale také ho můžete pronajímat, případně prodat za vyšší cenu. Luxusní dům je zde velmi žádaný, a tak se nemusíte bát, že byste na koupi luxusního bydlení nevydělali. Dnes je investice do nemovitostí jedna z nejstabilnějších a nejvýhodnějších investic na trhu. Nemovitosti neztrácí v dlouhodobém hledisku na hodnotě, a tak se nemusíte bát, že byste o všechny své investované peníze přišli, jak je tomu u jiných typů investic.

Proč byty v usedlosti Šafránka?

Usedlost Šafránka se rozprostírá nedaleko centra Prahy, ale přitom může nabídnout klidné prostředí. Bytům náleží parkovací místa a jsou na dosah letiště. Lidé, kteří rádi cestují, tak budou mít blízko odletové místo. Nedaleko se nachází dvě nemocnice, zastávky městské hromadné dopravy a také obchodní centrum a golfové hřiště. Investovat do luxusního domu či bytu se opravdu vyplatí, protože díky pestrosti služeb jsou zdejší byty žádané.

Budete-li se chtít dozvědět více informací o usedlosti Šafránce či samotných bytech, podívejte se na webovou stránku http://www.usedlost-safranka.cz. Rovnou si zde můžete rezervovat byt, který vám padne do oka.