Investice do diamantů je vynikající možností, jak zhodnotit svou investici na dnešním trhu. Ceny diamantů dlouhodobě stoupají a podle předběžných a průběžný výpočtů bude cena dále stoupat.

Co je na investici do diamantů tak výhodného?

Jedná se o drahé kamení, kterého je ve světě opravdu velmi málo, investicí do diamantů nejen že zachováte nominální hodnotu peněz, i když se zvýší inflace či proběhne řada reforem, ale také svou investici dobře zhodnotíte v závislosti na tom, jak dlouho necháte svou investici působit, a kolik prostředků do investice vložíte.

Investiční diamanty

Investiční diamanty jsou druhy diamantů, které se vydávají s certifikátem, který popisuje konkrétní diamant. Například popisuje kvalitu brusu diamantu, průhlednost a další informace. Investiční diamanty můžete zakoupit již od 2500 Kč.
Společnost věnující se investicím do diamantů Diamonds International Corporation je jako jediná společnost ze střední a východní Evropy členem nejprestižnější diamantové burzy Beurs voor Diamanthandel. Partnery této společnosti jsou nejlepší světové brusírny, a díky tomu všechny šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněny autorskou známkou registrovanou v rámci celé EU výrobní značkou Diamonds International Corporation a puncovní značkou dle platné legislativy. Společnost zcela unikátně přikládá certifikáty nejen k samotným drahým kamenům, ale také ke kamenům zasazeným do šperku. Tento postup je ve světě naprosto ojedinělý a výjimečný. Společnost Diamonds International Corporation je přední českou společností, která se zajímá o obchodování s investičními diamanty. Zaměstnává několik set osob. Pokud hodláte do diamantů investovat, můžete kontaktovat Diamonds International Corporation a využít jejich nabídek a rad.