Toužíte po novém bydlení? Nemáte našetřené peníze? Pak vám poslouží hypotéka, což je dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Na finančním trhu existují dva typy hypoték – účelová hypotéka a neúčelová neboli americká hypotéka. Asi nejznámější je klasická hypotéka, kterou můžete využít na financování vlastního bydlení. Z peněz si můžete koupit, postavit, nebo zrekonstruovat svou nemovitost.

Druhou variantou je americká hypotéka, která k nám přišla právě z USA, kde jsou tyto hypotéky velmi oblíbené. Jedná se o neúčelový dlouhodobý úvěr, který má stejné vlastnosti jako klasická hypotéka s tím rozdílem, že nemusíte předkládat účel použití peněžních prostředků.

Finanční trh je rozmanitý a konkurenční boj ostrý. Finanční instituce nabízí řadu hypoték, a tak není lehký úkol vybrat si tu nejideálnější. K tomu slouží hypotéka kalkulačka, která na základě zadání potřebných informací vypočítá, která hypotéka je pro vás ta nejvýhodnější. Hypotéka kalkulačka vám prozradí, jak dlouho budete hypotéku splácet, kolik můžete získat, jaká bude výše úrokové sazby a podobně.

Refinancování hypotéky

Velmi oblíbenou a žádanou službou je refinancování hypotéky. Pokud se vám totiž zdá, že je úrok hypotéky příliš vysoký, využijte refinancování hypotéky. Můžete si tak snížit úrokovou sazbu, měsíční splátky a získat tak mnohem výhodnější hypotéku. Funguje to tak, že společnost, u které si objednáte refinancování, splatí vaši stávající hypotéku a poskytne vám hypotéku novou, výhodnější a levnější.

Nejen, že je vám nabídnuta hypotéka online, ale také o její refinancování můžete zažádat přes internet – na webu FBO.cz.

Jak vydělat peníze?

Chcete-li si vydělat peníze, pak vám nabízí FBO.cz lukrativní nabídku. Pokud znáte někoho ve svém okolí, kdo si potřebuje půjčit peníze na bydlení, nebo chce americkou hypotéku, pak ho pošlete právě do společnosti FBO.cz. Za zprostředkování můžete získat až 10 000 Kč. Je to jednoduchý způsob, jak vydělat peníze snadno a rychle.