Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete si půjčit peníze? Nebo plánujete realizaci svých snů, ale nemáte na ně dostatek vlastních peněžních prostředků? Ať je důvod jakýkoliv, nabízí se vám hypotéka, kterou má ve svém portfoliu produktů společnost Gepard Finance. Jedná se o specializovanou brokerskou společnost, která se zaměřuje již od svého vzniku poradenstvím v oblasti hypotečních úvěrů. Kromě toho jsou pracovníci firmy ochotni zpracovat vám úvěrové a pojišťovací produkty. Nebudete tak mít s vyřizováním hypotéky problémy.

Na trhu působí celá řada společností, která má ve své nabídce hypotéky, a tak najít si tu nejvýhodnější je nelehký úkol. A proto vznikla kalkulačka hypotéky, díky níž můžete snadno a rychle zjistit, který typ hypotéky a od jakého poskytovatele může být pro vás nejvhodnější variantou.

Ale hypotéka není jediný produkt, kterým se společnost Gepard Finance zabývá. Můžete se na ni obrátit také v případě, že vás zajímá refinancování hypotéky. V současné době je refinancování hypotéky aktuální téma, protože mnoha klientům letos končí fixační doba, a tak to znamená, že budou hledat vhodnější hypotéku, na kterou mohou svou stávající refinancovat. Jestliže chcete ušetřit za úroky a poplatky, Gepard Finance vám s návrhem refinancování hypotéky pomůže.

V nabídce máte i pojištění

Odborný tým se specializuje nejen na úvěrové produkty, ale také na pojištění. Můžete si přes Gepard Finance zajistit pojištění své nemovitosti, odpovědnosti, automobilu, ale také životní pojištění. Nikdy nebylo zřízení pojistného tak jednoduché, jako je to s Gepard Finance.

Specialisté mají přehled i v oblasti stavebního spoření. Jestliže plánujete v budoucnu stavět či odkupovat nemovitost, stavební spoření je nejvhodnější variantou, jak začít šetřit. A vhodnou stavební spořitelnu vám pomůže vybrat opět Gepard Finance.