Chcete získat opravdu zajímavou půjčku a ještě si navíc u jejího sjednání pohodlně nakupovat v supermarketu? Ano, dříve to asi byl sen, ale dnes je to realita. A její jméno je prostě Tesco půjčka! Až půl milionu korun doslova na ruku, bez ručitele, bez poplatků. Dostanete to dneska ještě někde? Samozřejmě, že ne. Jedná se o opravdu jedinečnou nabídku, nad kterou někdy zůstává až rozum stát. Splácet navíc můžete až sedm let, minimální částka pro sjednání úvěru je dvacet tisíc. Takové podmínky jsou prostě super!

A teď to asi vůbec nejlepší! Při sjednávání této půjčky nemusíte vůbec dokládat, jestli máte nebo nemáte stálý příjem. Tesco totiž zajímá jen jedno jediné – prostě a jednoduše abyste celou půjčku řádně a v termínu splatili. Případné předčasné splacení půjčky je bez poplatků, takže opravdu – hurá do toho. Kupte si, co jen zrovna potřebujete, zaplaťte rekonstrukci koupelny nebo zapomenuté složenky.

A co třeba vyzkoušet i jinou alternativu? Tou jsou například služby společnosti Cofidis! Splátkový kalendář až na úctyhodných osmdesát čtyři měsíců, to je dneska prostě opravdu nevídaná záležitost. Vyřízení během několika málo minut a rozsah půjčky 40 – 500 tisíc korun. Jde tohle vůbec někde jinde? Úroková míra pod hranicí deseti procent, to je v současné době nečekaný luxus. A navíc můžete dle vlastní libovůle měnit výši splátek, stačí jen zajít na pobočku a dohodnout se, Cofidis je společnost nakloněná skutečně všem myslitelným řešením!

Třetí možnost? Ano, je to třeba společnost Cetelem, jíž jistě velmi dobře znáte! Až dvě stě tisíc na ruku, splátkový kalendář až dlouhých osm let. To je prostě super nabídka, zvláště když úroky začínají těsně pod hranicí sedmi procent. A navíc, nečekejte žádné poplatky. Splácíte totiž jen jedinou věc – úrok.