Na českém finančním trhu se společnost Citibank objevila v roce 1991. Již od svého počátku nabízí svým klientům pestrou škálu bankovních produktů a služeb. Portfolio banky zahrnuje osobní bankovnictví fyzické osoby, kreditní karty, program Citigold, firemní bankovnictví pro malé a střední podniky a také bankovnictví pro velké nadnárodní společnosti.

Jednou z nejoblíbenějších kategorií jsou kreditní karty. Citibank nabízí celou řadu kreditních karet, z nichž nejoblíbenější je Billa karta a Citi Life.

Billa karta

Citi Billa karta – to jsou dvě karty v jedné. Nejen, že se jedná o kreditní kartu, ale zároveň se jedná o členskou kartu, s níž můžete čerpat výhody členství Billa Clubu. Jak už samotný název napovídá, Billa karta je spojena s obchodním řetězcem Billa. Budete-li s kartou nakupovat v prodejně Billa, můžete získat až 3% bonus. U ostatních obchodníků pak získáte bonus ve výši 1 %. Bezúročné období kreditní karty Billa karta je 55 dní.

Jak ale kreditní kartu získat? Stačí mít 21 let, minimální měsíční plat 12 000 Kč a předložit občanský průkaz či pas a druhý doklad totožnosti, například rodný list. Do dvou týdnů pak můžete kreditní kartu využívat.

Citi Life

Další kreditní kartou v nabídce je Citi Life, což je mezinárodní karta typu MasterCard World. Z každé platby můžete získat odměnu až 2 % ve formě Citi Life Prémií. Pokud využijete kartu k platbě do 30 dnů od jejího vydání, pak můžete získat odměnu 250 Citi Life Prémií.

Kreditní karta Citi Life vás nadchne svým originálním designem, možností bezkontaktního placení a také se můžete těšit na navrácení poplatků za vedení karty v prvním roce. Stačí, když zaplatíte kartou v daném zúčtovacím období.

Kreditní kartu Citi Life získáte v případě, že máte více než 21 let a minimální měsíční plat 12 000 Kč. Navíc k žádosti potřebujete občanský průkaz či pas a druhý doklad totožnosti. Do dvou týdnů se můžete těšit na doručení kreditní karty, s níž pak můžete platit své nákupy.