Česká spořitelna je největší bankovní institucí u nás. Ve své nabídce má celou řadu úvěrových produktů pro soukromé i podnikatelské osoby. My se zaměříme na půjčku pro soukromé osoby, která patří mezi nejlepší úvěrové produkty na českém trhu. Půjčka Česká spořitelna se může pyšnit nízkou úrokovou sazbou, dobou splatnosti až sedm let a také absencí ručitele. Tak výhodné podmínky nabízí jen minimum konkurenceschopných půjček.

V dnešní uspěchané době je kladen důraz na rychlé a snadné sjednání, a tak Česká spořitelna nabízí možnost sjednání půjčky přes internet. Stačí vyplnit jednoduchý online poptávkový formulář, na jehož základě si operátor banky s vámi domluví osobní schůzku na pobočce, kde vyřídíte ostatní potřebné věci. Na pobočku si musíte vzít doklad totožnosti a také musíte předložit potvrzení o svém příjmu. Pokud jste živnostník, předkládáte daňové přiznání za poslední zdaňovací období.
Dostaňte se z finanční tísně

Česká spořitelna půjčka je neúčelový finanční produkt, a tak peníze, které vám budou poskytnuty, můžete využít na cokoliv. Nejen, že z nich můžete financovat své osobní potřeby, ale také se díky půjčeným penězům dostanete z finanční tísně. Do finančních problémů se dnes může dostat každý z nás, ale Česká spořitelna půjčka vás z ní dostane.

Půjčit si můžete 20 000 Kč až 600 000 Kč na cokoliv. Nepotřebujete k žádosti o půjčku ručitele, protože Česká spořitelna respektuje vaše soukromí. Ani nemusíte zastavovat svou nemovitost.

O půjčku si může zažádat každý občan České republiky, nebo cizinec s povolením k trvalému pobytu u nás. Česká spořitelna půjčky poskytuje žadatelům buď v hotovosti, nebo převodem na bankovní účet, který nemusíte mít přímo u České spořitelny. Jestliže tedy potřebujete půjčit peníze, půjčka Česká spořitelna je nejideálnější volbou. Budete nadmíru spokojeni s profesionálním přístupem i s pestrostí portfolia produktů.