Lákají vás nízké úrokové sazby hypoték, nechcete si však peníze půjčovat na výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti, ale potřebujete je k něčemu zcela jinému?

Ptwenty-19925_640ak zapomeňte na klasické úvěry a vydejte se střední cestou, kterou přináší americká hypotéka od společnosti ACEMA Credit.

Jde totiž o bezúčelovou půjčku, s níž můžete nakládat dle vlastní libosti. Peníze tak použijete pro nákup nového vozu, zaplacení dovolené nebo se postaráte o uhrazení exekucí či zástav. I k takovým účelům lze využít moderního peněžního prostředku, který se pyšní výhodnějšími úrokovými sazbami, než jaké jsou v bankách.

Pár informací o americké hypotéce…

V první řadě si můžete být jisti, že získáte finanční sumy bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Kromě toho se nemusíte zabývat ani postrachem všech neplatičů, jímž je registr dlužníků. Vyžadováno není předkládání vlastního příjmu.

Zkrátka zajímavé a benevolentní podmínky získání nebankovní půjčky, která se pohybuje od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč. To vše se splatností na dobu až 20 let. Rychlé půjčky bez potvrzení příjmů, to je záruka, s níž za žádných okolností nezaplatí nikdy nic předem.

Americká hypotéka je navíc poskytována naprosto všem bonitním žadatelům, kteří jsou schopni při vyšších sumách ručit jakoukoliv nemovitostí v odpovídající hodnotě. Typickými představiteli jsou například důchodci, matky na mateřské dovolené nebo menší podnikatelé, jejichž příjem v bance na půjčku nestačí.

Získejte peníze prostřednictvím online žádosti

Je to právě společnost ACEMA Credit, která vám kromě výše zmíněného, přináší i jedinečnou příležitost nabytí finančních sum za pomoci jednoduchého online formuláře. Peníze bez návštěvy vzdálené pobočky a osobního jednání s úředníkem.

Udělejte první krok pro získání nebankovní půjčky bez registru on-line a nebojte se profesionálního přístupu, jenž je doprovázen bezpečností, férovým jednáním a jasně průkaznými smlouvami. Ostatně tisíce dalších klientů jsou toho jednoznačným důkazem.

Americká hypotéka se stane naplněním vašich snů a přání.